Stowarzyszenie LGD

"Kraina Mlekiem Płynąca"

ul. Krótka 15

18-516 Mały Płock

tel. 86 279 19 10

biuro@krainamlekiemplynaca.pl

Biuro Stowarzyszenia pracuje

od pon. do piątku

w godz. od 730 do 1530

WYJAZD STUDYJNY

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” zaprasza osoby zainteresowane do udziału w dwudniowym wyjeździe studyjnym w dniach 4 – 5 grudnia  2017 r.

Celem wizyty jest poznanie dobrych praktyk dotyczących rozwoju lokalnej przedsiębiorczości na bazie produktów lokalnych. Uczestnictwo w wyjeździe studyjnym jest bezpłatne. Organizator zapewnia m.in. transport i wyżywienie.

Wyjazd planowany jest z siedziby Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”:
Mały Płock ul. Krótka 15, Mały Płock w dniu 04.12.2017 roku o godz. 6:00.

Osoby zainteresowane wyjazdem  prosimy o wydrukowanie załączonego poniżej formularza zgłoszeniowego, czytelne wypełnienie, podpisanie  i odesłanie do dnia 27 listopada 2017 r.  do godziny 15:30 skanu drogą elektroniczna na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożenie osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąc”, Mały Płock ul. Krótka 15, 18 – 520 Stawiski.

O zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w wyjeździe.

 

W załączeniu:

1.      Formularz zgłoszeniowy.

2.      Program wyjazdu studyjnego.

Początek strony

RPOWP