Stowarzyszenie LGD

"Kraina Mlekiem Płynąca"

ul. Krótka 15

18-516 Mały Płock

tel. 86 279 19 10

biuro@krainamlekiemplynaca.pl

Biuro Stowarzyszenia pracuje

od pon. do piątku

w godz. od 730 do 1530

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” zaprasza osoby zainteresowane do udziału w trzydniowym wyjeździe studyjnym w dniach 28 – 30 listopada 2018 roku na obszary Lokalnej Grupy Działania „Warmiński Zakątek”.

Celem wizyty jest poznanie dobrych praktyk dotyczących rozwoju lokalnej przedsiębiorczości na bazie produktów lokalnych. Uczestnictwo w wyjeździe studyjnym jest bezpłatne. Organizator zapewnia m.in. transport i wyżywienie.

 

Wyjazd planowany jest z siedziby Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”; ul. Krótka 15, Mały Płock w dniu 28.11.2018 roku o godz. 8:00.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wydrukowanie i czytelne wypełnienie załączonego poniżej formularza zgłoszeniowego. Podpisane zgłoszenie należy przesłać do dnia 23 listopada 2018 r. do godziny 15:00 drogą elektroniczna na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub złożyć osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąc” ul. Krótka 15.

Ilość miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń. 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w wyjeździe.

Początek strony

RPOWP